Po co Ci saszetka w podróży? – zalety tzw. nerki

Saszetka w podróży to totalny must-have. Dzięki niej będziesz mieć wszystko pod ręką, a także może Ci pomóc ochronić pieniądze przed kradzieżą. Sprawdź, jakie jeszcze ma zalety i jak wybrać najlepszą dla siebie.

Zalety saszetki w podróży

Do najważniejszych zalet saszetki w podróży należą jej następujące cechy. Jest ona:

  • poręczna i lekka – łatwo ją zabrać ze sobą wszędzie;
  • wygodna – saszetka pozwala na swobodne poruszanie się, a także ułatwia dostęp do rzeczy, które chcesz mieć pod ręką;
  • bezpieczna – Twoje rzeczy są zawsze bezpiecznie zapakowane i chronione przed uszkodzeniem, a także kradzieżą;
  • łatwa do utrzymania w czystości- saszetkę łatwo się czyści nawet bez użycia detergentów.

Jaki kolor powinna mieć saszetka na podróż?

Kolor saszetki na podróż powinien być wybrany tak, aby pasował do Twojego stylu i charakteru. Jeśli lubisz eksperymentować, postaw na jaskrawy i żywy kolor. Natomiast jeśli preferujesz stonowane i eleganckie rozwiązania, wybierz saszetkę w kolorze czarnym lub beżowym. Okazuje się jednak, że odcienie tego gadżetu nie mają aż tak dużego znaczenia, jeśli wybierasz się w niezbyt bezpieczny region lub zamierzasz chodzić po zmroku. Wówczas warto postawić przede wszystkim na taki model, który nie będzie zbytnio rzucał się w oczy. Mowa przede wszystkim o prostym kroju i klasycznych odcieniach, takich jak beż, szarość czy czerń.

Mogą one łatwo wkomponować się w Twoje ubranie lub otoczenie, dzięki czemu nie rzucą się w oczy ewentualnemu napastnikowi. Dobrym pomysłem jest także noszenie saszetki pod ubraniami. Pamiętaj jednak o tym, aby zbytnio się ona nie odznaczała.